П'ятниця, 01 лютого 2019 11:21

Для людей поважного віку організували поетичний вечір

Оцініть матеріал!
(21 голосів)

Для літніх дідусів та бабусь Львівського міського територіального центру соціального обслуговування у центрі денного дозвілля, що на вул. Кирилівській, 3а, організували поетичний вечір. Зокрема, цього дня відбулась зустріч з поетесою  Зоряною Мовчан.

«Під час спілкування присутні ознайомилися з літературною, культурно-просвітницькою та національно-патріотичною діяльністю поетеси. Літні люди довідались, що у творчому доробку пані Зоряни є дві поетичні збірки лірико-філософського та національно-патріотичного спрямування. Також усі учасники зустрічі слухали вірші поетеси, а також самі читали і декламували поетичні твори», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.  

Читати 946 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook