Понеділок, 28 січня 2019 15:43

У Львові визначали найкращі проекти в галузі соціального захисту на 2019 рік

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні, 28 січня, у Навчально-методичному центрі освіти м. Львова, що на пл. Данила Галицького, 4,  у конкурсі соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!» визначали найкращі проекти в галузі соціального захисту на 2019 рік.

Комісія, у складі якої – представники депутатського корпусу, Громадської ради при УСЗ, працівники управління соціального захисту, а також Інституту міста та управління «Секретаріат ради», розглянули рекордну кількість проектних заявок громадських організацій – 32.

До речі, цього року на конкурс подали свої проекти не тільки ГО, які уже мають відповідний досвід й подавались на цей конкурс неодноразово, а й багато нових неурядових організацій – і їх пропозиції, як відзначили члени комісії, були дуже цікавими.       

Зауважимо, що у 2019 році управління соціального захисту ЛМР скерує на реалізацію проектів-переможців конкурсу 700 тис. грн.

Читати 504 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.