Середа, 23 січня 2019 15:47

У Львіському терцентрі літніх людей навчають основам комп’ютерної грамотності

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львівському міському територіальному центрі продовжують навчати основам комп’ютерної грамотності літніх львів’ян. Зокрема, уже зараз навчальний курс «Комп`ютер з нуля» освоюють дві групи початківців. Також навчання продовжує й група більш досвідчених користувачів. 

«Ми намагаємось допомогти людям старшого покоління засвоїти будову комп’ютера; навчити навичок роботи з комп’ютером та Інтернетом, а також забезпечити спілкування в соціальних мережах, блогах, форумах. Крім того, відвідання комп’ютерних курсів є додатковою можливістю для літніх людей зустрічатися і спілкуватися у невимушеній обстановці з близькими за духом і інтересам людьми», - зазначили у терцентрі.

Зазначимо, що комп’ютерний клас Львівського міського територіального центру для літніх львів’ян розпочав роботу з червня 2017 року за адресою вул. С. Петлюри, 29. Станом на сьогодні  понад 150 осіб мали можливість оволодіти навичками роботи на персональному комп’ютері та закріпити раніше отримані знання.

Читати 946 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook