Вівторок, 15 січня 2019 09:43

Літні львів’яни побували на виставці картин у Львівському палаці мистецтв

Оцініть матеріал!
(23 голосів)

У Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян продовжують систематично організовувати цікаві заходи дозвілля. Так, у понеділок, 14 січня, літні люди побували у Львівському палаці мистецтв, де оглянули виставку декоративних батиків «Про небо» Анжели Голодецької та Людмили Богайчук.

В експозиції представлено близько 40 оригінальних декоративних батиків, виконаних в різноманітних техніках розпису тканин: це перш композиції «Дивна ніч», «Різдвяна», «Вхід в Єрусалим», «Вербна неділя», «Всі звеселяться», «Дари Ісусу», «Ковчег». Під час екскурсії дідусі та бабусі побували також і на виставці пейзажів, портретів та натюрмортів Людмили Богуславської «Малярство». Також люди поважного віку оглянули живопис Василя Цикалюка.

«Цікаве дозвілля є запорукою доброго настрою. Власне цієї філософії ми намагаємось дотримуватись в нашій установі. Адже дідусям та бабусям будучи на схилі літ важливо спілкуватись з однолітками, обмінюватись враженнями та черпати нові знання», - зазначила організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1035 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook