Версія для друку
Середа, 26 грудня 2018 11:38

Півсотні літніх людей побували у львівській опері

Оцініть матеріал!
(26 голосів)

Львів’яни літнього віку, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, побували у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

«Дідусі та бабусі переглянули один з найбільш ліричних творів знаменитого Джакомо Пуччіні – оперу «Богема». Глядачі насолоджувались грою та співом акторів на сцені, а проникливі мелодії й щедра оркестровка забезпечили глядачам неабияке задоволення. А загалом приємно констатувати, що керівництво театрів, музеїв та інших установ культурного значення йде нам назустріч і дає можливість безкоштовно дарувати літнім людям можливість цікавого проведення дозвілля», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1320 разів

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru