Середа, 26 грудня 2018 11:38

Півсотні літніх людей побували у львівській опері

Оцініть матеріал!
(26 голосів)

Львів’яни літнього віку, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, побували у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

«Дідусі та бабусі переглянули один з найбільш ліричних творів знаменитого Джакомо Пуччіні – оперу «Богема». Глядачі насолоджувались грою та співом акторів на сцені, а проникливі мелодії й щедра оркестровка забезпечили глядачам неабияке задоволення. А загалом приємно констатувати, що керівництво театрів, музеїв та інших установ культурного значення йде нам назустріч і дає можливість безкоштовно дарувати літнім людям можливість цікавого проведення дозвілля», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1402 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook