П'ятниця, 12 жовтня 2018 14:33

У Львові для людей поважного віку організували спортивний захід

Оцініть матеріал!
(11 голосів)

У Львівському міському територіальному центрі для літніх людей організовують заходи присвячені фізичному здоров’ю. Зокрема, фахівці терцентру для дідусів та бабусь організували та провели спорт-тайм на стадіоні Кастелівка: для гарного самопочуття літні спортсмени займались спортивно-оздоровчою ходьбою за методом Олександра Шимка.

«У зрілому віці особливо важливо підтримувати здорову спортивну форму та вести активний спосіб життя. Тому ми намагаємось пояснити старшим людям наскільки корисними є фізичні вправи. Також ми розказуємо як правильно займатись фізкультурою аби не завдати шкоди здоров’ю, адже  надмірне навантаження негативно впливає на самопочуття», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1426 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook