Середа, 10 жовтня 2018 15:55

У Львові відбудуться урочистості з нагоди Міжнародного дня білої тростини

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У середу, 17жовтня, в приміщенні будинку культури Львівського УВО УТОС, що на вул. Замарстинівська,130, відбудуться урочистості приурочені до Міжнародного днябілоїтростини.Розпочнеться урочистий захід о 13:00 год. Його організували в ГО  «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів«Українське товариство сліпих», а фінансову підтримку надали в управлінні соціального захисту ЛМР.

У програмі заходу – виставки творчих робіт людей з порушенням зору та виступи творчих колективів та виконавців. В рамках відзначення  Міжнародного дня білої тростини цьогоріч організація також презентує проект, що передбачає видання молитовника шрифтом Брайля плоскодруком, збільшеним кеглем та в аудіоформаті, який з ініціативи ГО ЛОО УТОС реалізувала Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ в особі голови комісії отця Андрія Стадницького.

«Мета заходу – відкрити очі зрячих на світ незрячих, показати творчі надбання людей з порушенням зору, адже серед членів організації є багато творчо обдарованих особистостей, спортсменів, чинних чемпіонів світу та паралімпійців, вчених, тифлопедагогів, політиків», - розповіли в УТОС.  

Як повідомив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, з міського бюджету на організацію заходу надали 42 тисячі гривень. «Ми  радо підтримуватимемо проекти Львівської територіальної первинної організації УТОС, адже вони завжди цікаві, актуальні та пізнавальні. А ще – у них завжди бере участь величезна кількість учасників», - додав посадовець.

До участі в заході запрошено представників влади та місцевого самоврядування, благодійників, членів інших громадських організацій, партнерів та просто друзів.

Довідка:

Українське товариство  сліпих є неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує осіб з інвалідністю першої та другої груп по зору.  На Львівщині товариство налічує понад 2 100 людей з порушенням зору, з них понад 800 є мешканцями  Львова. Організація є чітко структурована і має розгалужену систему первинних осередків, на базі яких людям з вадами зору фахово надається низка соціальних послуг.

Читати 1494 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook