Четвер, 04 жовтня 2018 17:20

Півсотні людей з особливими потребами вирушили в одноденну мандрівку до Тернополя

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Сьогодні півсотні дорослих осіб з розумовою неповносправністю у супроводі асистентів-волонтерів вирушили в одноденну мандрівку до Тернополя. Ця подорож стала можливою завдяки соціальному заходу «Нове місце – новий досвід», який напрацювали в ГО «Лярш-Ковчег», а також фінансової підтримки  Львівської міської ради.

Загалом в межах заходу «Нове місце – новий досвід» заплановано 5 одноденних мандрівок. Попри подорож до Тернополя, цьогоріч відбудеться ще два одноденні виїзди, а саме до Борислава та Меденич. Дві одноденні екскурсії уже відбулася: мандрівники побували у монастирі, що у Гошеві та у селі Раковець.  Принагідно зауважимо, що в межах соціального заходу «Нове місце – новий досвід» відбулась також чотириденна ровитково-пізнавальна мандрівка на Старосамбірщину.

«Усі ці мандрівки, а у кожній з них, наголошу, бере участь по півсотні дорослих осіб з розумовою неповносправністю, є чудовою нагодою для її учасників пізнати щось нове та відволіктись від сірих одноманітних буднів. Додам також, що на подорожі в управлінні соціального захисту ЛМР скерували майже 120  тисяч гривень», – зазначив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин. 

Нагадаємо, що такі соціальні заходи ГО «Лярш-Ковчег» та управління соціального захисту проводять уже не перший рік. Зокрема, у 2017 році по 50 осіб з особливими потребами побували в одноденних подорожах до Зарваниці та Унева, а довготривалі чотириденні мандрівки відбулись до Орявчика та Брюхович.  

 

 

Читати 249 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.