Четвер, 04 жовтня 2018 17:20

Півсотні людей з особливими потребами вирушили в одноденну мандрівку до Тернополя

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Сьогодні півсотні дорослих осіб з розумовою неповносправністю у супроводі асистентів-волонтерів вирушили в одноденну мандрівку до Тернополя. Ця подорож стала можливою завдяки соціальному заходу «Нове місце – новий досвід», який напрацювали в ГО «Лярш-Ковчег», а також фінансової підтримки  Львівської міської ради.

Загалом в межах заходу «Нове місце – новий досвід» заплановано 5 одноденних мандрівок. Попри подорож до Тернополя, цьогоріч відбудеться ще два одноденні виїзди, а саме до Борислава та Меденич. Дві одноденні екскурсії уже відбулася: мандрівники побували у монастирі, що у Гошеві та у селі Раковець.  Принагідно зауважимо, що в межах соціального заходу «Нове місце – новий досвід» відбулась також чотириденна ровитково-пізнавальна мандрівка на Старосамбірщину.

«Усі ці мандрівки, а у кожній з них, наголошу, бере участь по півсотні дорослих осіб з розумовою неповносправністю, є чудовою нагодою для її учасників пізнати щось нове та відволіктись від сірих одноманітних буднів. Додам також, що на подорожі в управлінні соціального захисту ЛМР скерували майже 120  тисяч гривень», – зазначив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин. 

Нагадаємо, що такі соціальні заходи ГО «Лярш-Ковчег» та управління соціального захисту проводять уже не перший рік. Зокрема, у 2017 році по 50 осіб з особливими потребами побували в одноденних подорожах до Зарваниці та Унева, а довготривалі чотириденні мандрівки відбулись до Орявчика та Брюхович.  

 

 

Читати 1148 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook