Середа, 03 жовтня 2018 10:54

Літні львів’яни побували у першому в Україні АНТИкінотеатрі

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

Для одиноких людей старшого віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, організовують цікаві заходи проведення дозвілля. Так,  літні громадяни побували в унікальному місці відпочинку – АНТИкінотеатрі «Rockfellow», де гостинні господарі надали цілий кінозал у власне розпорядження присутнім. Також відвідувачі мали можливість самостійно обрати фільми до перегляду.

Після відвідування АНТИкінотеатру дідусі та бабусі відзначили, що це особливе місце, яке створює власну атмосферу для кожного, а ще це заклад, де можна влаштувати відпочинок на свій смак.

«Наше сьогодення, яке є динамічним та наповненим інноваційними рішеннями, потребує постійного емоційного заряду та участі в суспільних процесах. Відповідно, літні люди, попри поважний вік та багатий життєвий досвід, хочуть і надалі черпати для себе нові враження та знання», - додала організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Читати 291 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.