Середа, 03 жовтня 2018 10:16

У Львові діти Героїв АТО творили обереги для родин

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій розпочали підготовку до відзначення Дня захисника України. Зокрема, для членів сімей загиблих Героїв відбувся захід «Під твоїм оберегом».

Як розповіли організатори заходу, діти разом із матерями створювали оберіг в сім'ю у вигляді янгола, як свідчення опіки, любові та світлої пам'яті своїм рідним. Допомагав їм у цій творчій роботі мистецтвознавець та іконописець Лев Скоп, який, принагідно, ще й розповів про свій досвід роботи над створенням ікон. Також учасники заходу спільно з психологом Центру за горнятком чаю з солодощами ділилися своїми мріями та планами на майбутнє.

 «Це був дуже світлий та радісний день, сповнений посмішок та натхнення. Особливу атмосферу створювало місце проведення – Дім Франка (Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка), доброзичливі працівники якого провели екскурсію для родин Героїв», - додали у Центрі.

Читати 1387 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook