Вівторок, 02 жовтня 2018 09:44

Для літніх львів’янок відбулась акція «Золотава осінь вплітає красу у коси»

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

З нагоди Міжнародного дня людей похилого, який у всьому світі відзначають 1–го жовтня, віку Львівський міський територіальний центр спільно із Навчальним центром «Гармонія» провели акцію «Золотава осінь вплітає красу у коси». Під час заходу літні панянки мали можливість безкоштовно скористатись послугами перукаря, майстра з манікюру й просто приділити собі час.

«Мета акції – показати нашим клієнтам, що попри поважний вік  вони все ж залишаються жінками, які можуть гарно виглядати і почувати себе відповідно. Тому виникла ідея допомогти їм у цьому. Нам приємно, що у період осені, коли і в душі і навколо природа виграє різнобарв'ям кольорів, ми можемо дарувати людям хороший настрій і відчуття молодості», - зазначила організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1763 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook