П'ятниця, 27 липня 2018 11:47

У Львові діють пункти гарячого харчування для безхатченків

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львові функціонують благодійні їдальні для бездомних та потребуючих людей. Діяльність кількох із них співфінансують в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.  Зокрема, в управлінні здійснюють фінансову підтримку соціальної їдальні, якою опікується храм Христового Воскресіння, а також частково фінансують мобільний пункт харчування від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя». У 2018-му на співфінансування цих двох пунктів харчування в управлінні передбачили майже 100 тис. грн.

Щодо  їдальні, якою опікується храм Христового Воскресіння, то за шість місяців цього року там роздали 4 280 порцій гарячого харчування. Їдальня працює з понеділка до п’ятниці на вулиці  Городоцькій, 319а.  Щодня там гарячу їжу та чай отримують 40-50 осіб.

У спільноті взаємодопомоги «Оселя» надали за звітній період гаряче харчування 1 182 особам з числа бездомних та малозабезпечених мешканців. Мобільний пункт харчування, який організовує ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» функціонує щочетверга о 14:00 год. у парку «На валах» неподалік від Порохової вежі.

«Також бездомні та потребуючі можуть з’їсти гарячі страви й у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівська, 3а.Там уже понад рік працює кухня, яка забезпечує усіх підопічних Центру гарячою їжею. Загалом за перше півріччя 2018-го року у їдальні Центру видали потребуючим 6 756 порцій харчування, а на забезпечення її діяльності скерували понад 97 тисяч гривень», - додав начальник управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Читати 970 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.