П'ятниця, 27 липня 2018 11:47

У Львові діють пункти гарячого харчування для безхатченків

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львові функціонують благодійні їдальні для бездомних та потребуючих людей. Діяльність кількох із них співфінансують в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.  Зокрема, в управлінні здійснюють фінансову підтримку соціальної їдальні, якою опікується храм Христового Воскресіння, а також частково фінансують мобільний пункт харчування від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя». У 2018-му на співфінансування цих двох пунктів харчування в управлінні передбачили майже 100 тис. грн.

Щодо  їдальні, якою опікується храм Христового Воскресіння, то за шість місяців цього року там роздали 4 280 порцій гарячого харчування. Їдальня працює з понеділка до п’ятниці на вулиці  Городоцькій, 319а.  Щодня там гарячу їжу та чай отримують 40-50 осіб.

У спільноті взаємодопомоги «Оселя» надали за звітній період гаряче харчування 1 182 особам з числа бездомних та малозабезпечених мешканців. Мобільний пункт харчування, який організовує ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» функціонує щочетверга о 14:00 год. у парку «На валах» неподалік від Порохової вежі.

«Також бездомні та потребуючі можуть з’їсти гарячі страви й у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівська, 3а.Там уже понад рік працює кухня, яка забезпечує усіх підопічних Центру гарячою їжею. Загалом за перше півріччя 2018-го року у їдальні Центру видали потребуючим 6 756 порцій харчування, а на забезпечення її діяльності скерували понад 97 тисяч гривень», - додав начальник управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Читати 615 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.