Четвер, 17 травня 2018 10:05

У Львові скерували майже 120 тисяч гривень на подорожі для людей з особливими потребами

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У четвер, 17 травня, півсотні дорослих осіб з розумовою неповносправністю, яких супроводжуватимуть асистенти-волонтери, вирушать у одноденну мандрівку до Гошівського монастиря. Ця подорож відбудеться в рамках соціального заходу «Нове місце – новий досвід», який напрацювали в ГО «Лярш-Ковчег», а також за фінансової підтримки  Львівської міської ради. Про це розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.   

«Ця мандрівка покликана сприяти адаптації людей з розумовою неповносправністю у суспільстві і у побутових речах, розширенню їхнього кругозору, можливості побачити щось нове, відволіктись від сірих одноманітних буднів. А ще вона сприятиме активній соціальній реабілітації, соціалізації та інтеграції у новому середовищі», – зазначив Ігор Кобрин.  

Загалом в межах заходу «Нове місце – новий досвід», попри подорож до Гошева, відбудеться ще чотири одноденні виїзди в інші населені пункти: Борислав, Раковець, Тернопіль та до Меденич. А також відбудеться 4-денна ровитково-пізнавальна мандрівка до с.Лібухова, що у Старосамбірському районі, де учасники подорожі житимуть на базі відпочинку. Упродовж чотирьох днів для осіб з особливими потребами волонтери організовуватимуть подорожі до  річки чи в гори, спортивні ігри на природі чи настільні ігри, командні змагання, конкурси талантів. А наприкінці подорожі запалає святкова ватра.

«У кожній такій мандрівці візьме участь по 50 дорослих осіб з розумовою неповносправністю. На ці подорожі в управлінні соціального захисту ЛМР скерували майже 120  тисяч гривень», – додав Ігор Кобрин. 

Нагадаємо, що такі соціальні заходи ГО «Лярш-Ковчег» та управління соціального захисту проводять уже не перший рік. Зокрема, у 2017 році по - півсотні осіб з особливими потребами побували в одноденних подорожах до Зарваниці та Унева, а довготривалі чотириденні мандрівки відбулись до Орявчика та Брюхович.  

Читати 681 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.