Четвер, 17 травня 2018 10:05

У Львові скерували майже 120 тисяч гривень на подорожі для людей з особливими потребами

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У четвер, 17 травня, півсотні дорослих осіб з розумовою неповносправністю, яких супроводжуватимуть асистенти-волонтери, вирушать у одноденну мандрівку до Гошівського монастиря. Ця подорож відбудеться в рамках соціального заходу «Нове місце – новий досвід», який напрацювали в ГО «Лярш-Ковчег», а також за фінансової підтримки  Львівської міської ради. Про це розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.   

«Ця мандрівка покликана сприяти адаптації людей з розумовою неповносправністю у суспільстві і у побутових речах, розширенню їхнього кругозору, можливості побачити щось нове, відволіктись від сірих одноманітних буднів. А ще вона сприятиме активній соціальній реабілітації, соціалізації та інтеграції у новому середовищі», – зазначив Ігор Кобрин.  

Загалом в межах заходу «Нове місце – новий досвід», попри подорож до Гошева, відбудеться ще чотири одноденні виїзди в інші населені пункти: Борислав, Раковець, Тернопіль та до Меденич. А також відбудеться 4-денна ровитково-пізнавальна мандрівка до с.Лібухова, що у Старосамбірському районі, де учасники подорожі житимуть на базі відпочинку. Упродовж чотирьох днів для осіб з особливими потребами волонтери організовуватимуть подорожі до  річки чи в гори, спортивні ігри на природі чи настільні ігри, командні змагання, конкурси талантів. А наприкінці подорожі запалає святкова ватра.

«У кожній такій мандрівці візьме участь по 50 дорослих осіб з розумовою неповносправністю. На ці подорожі в управлінні соціального захисту ЛМР скерували майже 120  тисяч гривень», – додав Ігор Кобрин. 

Нагадаємо, що такі соціальні заходи ГО «Лярш-Ковчег» та управління соціального захисту проводять уже не перший рік. Зокрема, у 2017 році по - півсотні осіб з особливими потребами побували в одноденних подорожах до Зарваниці та Унева, а довготривалі чотириденні мандрівки відбулись до Орявчика та Брюхович.  

Читати 1858 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook