Середа, 16 травня 2018 11:59

Львів’яни літнього віку побували на Високому Замку

Оцініть матеріал!
(19 голосів)

Львів’яни поважного віку побували на екскурсії в парку Високий Замок, який розташований на Замковій горі і є найулюбленішим місцем прогулянок львів'ян та гостей міста.

«Вже стало хорошою традицією щотижня організовувати цікаві, пізнавальні заходи для самотніх людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності  терцентру Віра Костецька. - Адже літні люди потребують не меншої життєвої активності ніж молодь. Власне в цей період життя хочеться пізнати то нове, на що не вистачало часу чи не було змоги в молоді роки. Тому організація таких заходів дає змогу старшим людям й надалі розвиватись і відчувати себе активними членами громади».

Під час прогулянки літні мандрівники оглянули місто з висоти пташиного польоту, звідки видно Старе місто з Ратушею в центрі, а також храми збудовані у різних стилях. Також екскурсовод їм розповіла про те, що загальна площа парку – 36,2 га. , про те, що у 1957 році на Замковій збудували Львівський телецентр та телевізійну вежу, яка має близько 200 метрів у висоту.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

Читати 799 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.