П'ятниця, 13 квітня 2018 11:09

Мистецький проект «Текстильні інспірації»

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

Львів’яни літнього віку цікаво проводять дозвілля. Так, вчора городяни побували на експериментальній виставці авторів-текстильників різних поколінь, зокрема, молоді, а також художників інших видів мистецтва, які ніколи не працювали в текстилі, проте мають творчий потенціал та бажання спробувати створити свій авторський шедевр.

 Присутні оглянули експозицію на якій представлено оригінальні твори, створені з використанням широкого арсеналу текстильних технік та матеріалів. Зокрема, представлено ткацтво, холодний та гарячий батік, вільний розпис, вузликову техніку «шіборі», аплікацію, колаж, друк на тканині, а також комбіновані та авторські техніки.

 Відвідувачі відзначили, що експоновані на виставці роботи відображають як традиційні образи, так і авангардні сучасні мистецькі тенденції. Декоративні композиції позначені неабиякою творчою фантазією авторів, котрі трансформуючи образи, відчуття, ідеї, створюють концептуальні ексклюзивні мистецькі твори.

Також відвідувачі побачили майже півсот робіт відомого українського живописця - Івана Козака, мали нагоду особисто поспілкуватись з автором. Присутні відзначили, що основною запорукою портрета є подібність, людське тепло і життєва безпосередність.

 Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру.

 Організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Віра Костецька.

Читати 775 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.