П'ятниця, 09 лютого 2018 16:39

Літні люди Галицького відділення соціальної допомоги вдома відвідали тематично-пізнавальний захід на тему: «Львів, цікаві місця»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

07 лютого у середу літні люди Галицького відділення соціальної допомоги вдома відвідали тематично-пізнавальний захід на тему: «Львів, цікаві місця».Розповідь про Львівську Національну Академію Мистецтв  по вул. Кубійовича,38 підготувала наша підопічна Горбик Маргарита Митрофанівна.Ідея створення у Львові мистецької академії зародилася понад сто років тому. Сучасний навчальний заклад є спадкоємцем кращих традицій і надбань художньої освіти, започаткованої у Львові ще в середині  19 ст.  

Також відбулась зустріч з психологом (Пінчук О.Ф.)  на тему « Позитивне мислення. Вплив позитивного мислення на життя людини». Під час бесіди ознайомились із поняттям «позитивного мислення», факторів, які впливають на його формування. Окрім цього, визначили вплив негативних думок на фізичний стан людини, вивчили основні психосоматичні хвороби. Психологом було запропоновано ряд рекомендацій, які допоможуть у формуванні позитивного мислення і здійснять вплив на покращення самопочуття.

Люди похилого віку уважно слухали, обговорювали, задавали питання, ділилися враженнями.

Захід організовано відділенням соціально-побутової адаптації Львівського міського територіального центру 

Читати 568 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.