Середа, 06 грудня 2017 16:21

Львів’яни літнього віку беруть участь в духовних зустрічах

Оцініть матеріал!
(12 голосів)

4 грудня, відзначали одне з найважливіших християнських свят - Введення в храм Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди літні люди Львівського міського територіального центру побували в Кафедральному Соборі Покрову Пресвятої Богородиці де відбулась духовна зустріч з протоієреєм Михайлом Сиваком. 

Під час спілкування присутні довідались, що духовний зміст свята говорить про те, що Введення в храм Пресвятої Діви Марії – велике християнське богородичне свято, яке у церковних пісне співах називається передвістям Божого благовоління до людей. 

З цього дня у храмі починають співати під час ранньої «Христос народжується». Свято відзначається 21 листопада за юліанським календарем та 4 грудня за григоріанським. 

Як із іншими великими річними святами і це свято пов'язувалось із культом померлих: «На цей день Бог одпускає праведні душі подивитися на своє тіло, тому воно називається Видінням (народна етимологія, що Введіння — «видіння»), що душа дивиться на своє тіло». 

Духовні зустрічі спрямовані на виховання християнської моралі, любові до ближнього та милосердя у всіх його проявах. 

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 517 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.