Четвер, 23 листопада 2017 17:52

Для літніх людей відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

Оцініть матеріал!
(21 голосів)

Сьогодні наша держава переживає трагічні сторінки новітньої історії, коли на східних кордонах українські вояки ведуть відчайдушну боротьбу із ворожими силами захищаючи рідну землю. На жаль, в цій боротьбі багато вояків отримують важкі поранення, іноді несумісні з життям.

 Так, вчора 22 листопада, в знак шани героїзму українських солдат, для літніх людей Львівського міського територіального центру в центрі дозвілля, що за адресою, вул. Кирилівська, 3а, відбувся захід під гаслом: «Україна – територія гідності та свободи».

 В ході зустрічі провели «Круглий стіл» на тему: «Україна – спільна відповідальність за майбутнє» за участю представника Центру Волонтерства «Корпорації добрих справ» - Сергія Канюки, який розповів про волонтерську діяльність. Під час спілкування вдалось також запланувати плідну співпрацю на майбутнє.

 Історико-літературна композиція: «Героям слава! – вписано в серцях» відбулась за участю письменників та поетів Української асоціації письменників Західного регіону.

 Ми як українці, громадяни повинні шанувати, пам’ятати тих, хто захищає нас в мирний час! Ми повинні максимально долучитися до боротьби за нашу волю, допомогти тим, хто її відвойовує для нас і майбутніх поколінь.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 613 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.