Понеділок, 06 листопада 2017 17:17

«Мандрівки рідним краєм»

Оцініть матеріал!
(22 голосів)

В рамках акції «Мандрівки рідним краєм» 3 листопада відвідувачі Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян їздили на екскурсію у величний Гошівський монастир, який знаходиться у Івано-Франківській області Долинського району. Монастир побудований ще в 16 столітті. Це відомий греко-католицький храм, який височіє на високій горі Ясна.

Свою велику популярність греко-католицький храм набув на початку 18 століття завдяки чудотворній іконі Матері Божої. Люди стали стверджувати, що це реліквія володіє силою, здатною зцілювати сліпих, паралізованих, душевно хворих і інших людей, охочих фізичного і духовного здоров`я. У 2009 році ікона була визнана Ватиканом чудотворною, і Папа Римський Бенедикт 15 канонізував її.

На звороті заїхали в курортне місто – Моршин, яке розташоване серед прикарпатських заповідних лісів. Завдяки цілющим мінеральним джерелам перетворилося в справжню карпатську перлину.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 549 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.