Понеділок, 06 листопада 2017 12:25

У Львові відбувся теоретично-практичний семінар для батьків, що виховують дітей з вадами слуху

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Львів соціальний. Минулих вихідних у Львові відбувся семінар на тему: «Методи та види роботи з дітьми з вадами слуху за методикою розвитку комунікативних здібностей та залишкового слуху з допомогою усного мовлення». Участь в семінарі взяли батьки та діти, які є підопічними громадської організації батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін»,  при залученні фахівців КЗ ЛОР Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Захід відбувся за фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

“Семінар складався з теоретичної та практичної частини. Батьки мали змогу прослухати виступи лікаря сурдолога, сурдопедагога, а також інших профільних фахівців, знання і поради яких є дуже корисними нашим слухачам у повсякденному житті”, - розповідає голова правління ГО «Дзвін» Алла Сапожникова

В часі практичної частини батьки відвідали відкрите групове заняття з розвитку мовлення та слухового сприймання для дітей 7 років, які вже завершили курс слухомовної реабілітації та успішно навчаються в загальноосвітніх школах за місцем проживання. Наприкінці семінару всі учасники змогли переглянути груповий музичний тренінг «Свято Осені».

 «Львівська міська рада підтримує проведення подібних ініціатив для дітей з вадами слуху та їх батьків, які є підопічними громадської організації «Дзвін», оскільки маємо розуміння у необхідності і корисності їх проведення», - зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович

Читати 525 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.