Середа, 01 листопада 2017 16:40

Львівські ветерани побували на пізнавальній екскурсії до батьківщини Степана Бандери, а також до Гошівського монастиря

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В жовтні, 68 осіб з числа ветеранів, які входять до Львівського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів побували в с. Старий Угринів, Івано-Франківської області, де народились Степан Бандера - голова Проводу Організації Українських Націоналістів, а також Григорій Перегіняк (псевдонім “коробка”) - організатор збройних відділів УПА на Волині. Поїздка приурочена до 75 річниці створення УПА. 

В ході поїздки учасники побували зокрема в музеї ім. С. Бандери, де дізнались цікаві факти про знаного діяча українського визвольного руху, а також про інших учасників руху боротьби за становлення незалежної України.  Окрім того, в рамках цієї ж поїздки ветерани відвідали ще й  Гошівський монастир.

Подорож організована Львівським міським відділенням Всеукраїнського об’єднання ветеранів за фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Загалом на ведення статутної діяльності організації у 2017 році виділено з міського бюджету м. Львова 55 тис. грн.

Читати 489 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.