Середа, 01 листопада 2017 16:24

Львів’яни з ДЦП побували на пізнавальній екскурсії до Гошівського монастиря

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В середині жовтня, підопічні ГО Молодіжного-спортивного оздоровчого клубу «Дивосил-здоров’я», які живуть з дитячим церебральним паралічем, відвідали монастир, що знаходиться в селі Гошів, Івано-Франківської області. Поїздка організована ГО МСОК «Дивосил-здоров’я» в рамках фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

«Наші підопічні побували на літургії у церкві с. Гошів, а також відвідали  монастир Чину св. Василія Великого»,- розповідає голова ГО МСОК «Дивосил-здоров’я» Марія Шмигун

У заході взяло участь 35 осіб, з яких 20 осіб з інвалідністю, 13 членів їх сімей, 1 духівник та 1 керівник групи. Під час подорожі учасники змогли отримати духовне піднесення від візиту до цього знаного сакрального місця, адже цей монастир вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Його щорічно відвідує велика чисельність прочан з різних куточків як України, так й інших країн.

«Львівська міська рада щорічно підтримує проведення ініціативи для осіб з інвалідністю громадської організації «Дивосил-здоров’я», оскільки розуміємо необхідність і корисність їх проведення. Цьогоріч, на ведення статутної діяльності ГО Молодіжний-спортивно оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» з міського бюджету надано 75 тис.грн.», - зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович

Читати 470 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.