Середа, 04 жовтня 2017 15:53

Львів’яни похилого віку побували на екскурсії в Підгорецькому та Олеському замках

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

28 вересня городяни літнього віку, підопічні Львівського міського територіального центру, побували на екскурсії в Підгорецькому та Олеському замках. Поїздка організована Львівським міським територіальним центром в рамках заходу управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради  «Мандрівки рідним краєм».   

«Ця поїздка вже є другою за ліком в рамках циклу заходів «Мандрівки рідним краєм». Екскурсія організована з метою відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та ознайомлення львів’ян літнього віку з мальовничими та сакральними місцями нашого прекрасного краю»,- начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович.

Поїздка розпочалась зі знайомства з унікальним для України королівським замком в селі Підгірці. Другою частиною екскурсії були відвідини Олеського замку. Працівники замку люб’язно погодилися провести для учасників пізнавальну екскурсію у залах.

«Наші підопічні із захопленням відвідали древні замки та були вражені їхньою красою та історичною величчю»,- директор Львівського міського територіального центру Віталій Брославський

Читати 487 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.