Понеділок, 19 червня 2017 15:29

Для людей літнього віку провели зустріч «Хвилини, що бережуть здоров’я»

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Здоров’я - це наше багатство, й відповідно, аби його вберегти, потрібно систематично докладати зусилля, а особливо у літньому віці. Так, для підвищення знань про способи профілактики, запобіганню захворювань серцево-судинної системи, 16 червня, в центрі денного дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, для літніх людей міського територіального центру відбулась тематична зустріч «Хвилини, що бережуть здоров’я».

 Під час заходу слухачів ознайомили з секретами фітотерапії. Присутні дізнались, що фітотерапія — вид терапії, що застосовує рослини як лікарські засоби. Сьогодні вона є найбільшою складовою народної медицини та значимим напрямком наукової медицини. Розрізняють традиційну фітотерапію, що є складовою частиною традиційної терапії, і ботанічну медицину. У сучасній науковій фітотерапії, на відміну від традиційної, фітотерапевтичні препарати практично не застосовуються самостійно, зазвичай їх призначають додатково до фармакотерапії. В часі сспілкування мова йшла про лікувальні засоби, якими нас наділила природа. Адже відомо, що з давніх-давен наші предки активно користувались лікувальними властивостями рослин й мали глибокі знання в цій галузі.

 Мета зустрічі - розкрити секрети фітотерапії, її корисність при попередженні чи вже лікуванні недуг серцево-судинної системи, які власне й проявляються в літньому віці.

 Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 504 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.