Понеділок, 19 червня 2017 15:26

Прості фізичні вправи допомагають людям похилого віку почувати себе краще.

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Відвідувачі центру денного дозвілля при Храмі Всіх Святих Українського Народу  два рази на тиждень  зустрічаються  для  того, щоб цікаво провести час у спілкуванні, дізнатися про щось нове, почитати, переглянути цікавий фільм чи відеоролик.

 А починаються такі зустрічі з руханки. Прості фізичні вправи допомагають людям похилого віку почувати себе краще.

Людина, яка все життя працювала та вела активне життя, виходить на пенсію, і почувається нікому не потрібною. Опинившись в такій ситуації, багатьом людям дуже важко дати собі раду, не опустити руки, знайти новий сенс життя.

На щастя, є досить простий спосіб навіть у поважному віці покращити своє здоров’я, знову відчути радість та бажання жити. Необхідно просто більше рухатися, почати займатися легкими фізичними вправами. Дослідження американських вчених Університету Case Western Reserve, в якому взяло участь біля 300 добровольців у віці 65-94 роки, доводить, що фізична активність значно покращує якість життя.

До аналогічних висновків прийшли норвезькі дослідники. Спостерігаючи за 5700 чоловіків  похилого віку, вони встановили, що ті, хто приділяв фізичним навантаженням не менше 3-х годин на тиждень, жили, в середньому, на 5 років довше за своїх однолітків, які вели малорухливий спосіб життя.

Для того, щоб нормально функціонувати, нашому тілу потрібен рух, без цього організм швидко старіє. Якщо ви прагнете якомога довше почувати себе молодим – рухайтесь.

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) рекомендує людям віком від 65-ти років 150 хвилин помірного фізичного навантаження на тиждень з врахуванням щоденних домашніх справ (прибирання, миття посуду, робота на городі тощо).

Напевне, кожен з вас пригадає одного чи кількох своїх знайомих старшого віку, які, завдяки постійним заняттям спортом та фізкультурою, зберегли гарну фізичну форму, не страждають від депресій, а сил і бажання працювати мають, інколи, більше, ніж молодь.

Ось так і відвідувачі центру денного  дозвілля вирішили тримати себе у формі щодня.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 406 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.