«Мальтійська служба допомоги», благодійна організація

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Координатор проектів в Україні: Тітко Павло
Адреса: вул. Менделєєва 8
тел.: 272-12-00

ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт: www.malteser.lviv.ua

Послуги, що надаються:

  • санітарні послуги (прання);
  • харчування (у пунктах роздачі їжі, доставка їжі додому).

Коротка довідка: Мальтійська служба допомоги працює для дітей з інтернатів, дитячих будинків Львова та області, бідних і одиноких людей похилого віку, осіб з особливими потребами.
У Львові свою роботу Мальтійська служба розпочала у грудні 1990 р.

Першим проектом була Благодійна кухня. За час реалізації проекту видано вже понад 3 млн. порцій. Для відвідувачів Благодійної кухні, а це переважно малозабезпечені одинокі потребуючі особи похилого віку, щороку організовується Різдвяна вечеря і Великодній сніданок.

У 2007 р. розпочав свою роботу проект «Кухня на колесах» – доставка гарячих обідів потребуючим із обмеженням у пересуванні.

Впродовж років Мальтійська служба допомагає інтернатам та дитячим будинкам області і міста вирішувати багато нагальних потреб і проблем (ремонти опалень, кухонь, санвузлів, класів; навчальне обладнання та інвентар; масштабна заміна ліжок; подарунки дітям, щорічна акція «Святий Миколай – дітям з інтернатів»).

Перевага надається проектам, що мають характер «Допомога для самодопомоги» (трактор, пасіка, швейна майстерня, майстерня для велосипедів).

Важливим напрямком роботи є залучення дітей з інтернатів до спілкування з ровесниками (відвідання волонтерами, екскурсійні виїзди, спеціальні розважально-пізнавальні акції).

З 1995 р. Мальтійська служба допомоги є співорганізатором щорічної травневої молодіжної пішої прощі до Святоуспенської Унівської Лаври, прочани забезпечуються супами, медичною підтримкою, опікою над особами з особливими потребами.

Мальтійська служба допомоги також має досвід успішного проведення одноразових масштабних акцій у інших сферах допомоги потребуючим (надання допомоги від повені найбільш потерпілим мешканцям Закарпаття; придбання медичного обладнання для проведення операцій новонародженим в умовах штучного кровообігу та ін.).
Читати 6275 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook