«Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина», Львівська обласна громадська організація

Оцініть матеріал!
(10 голосів)

Адреса: 79066, м. Львів, вул. Зубрівська 27/59

тел.: 221 80 24
факс: 270 47 60

Керівник: Кравчишин Леся Іванівна

Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» - створена в березні 2007 року. Спілка об’єднує сімї, що виховують 4 і більше дітей, і нараховує 200 сімей, у Львові таких сімей близько 500, в області в межах 8 тис.

Мета: представлення інтересів та захист прав багатодітних сімей, сприяння фізичному, культурному та інтелектуальному розвитку дітей з багатодітних родин та успішній інтеграції їх у супільне життя.

Основні завдання:
  • Сприяння розвитку існуючих та створенню нових соціально-економічних, правових та інших гарантій і пільг для багатодітних сімей та її членів.
  • Забезпечення інтелектуального, фізичного та культурного розвитку дітей з багатодітних родин, сприяння їх належному вихованню, оздоровленню, навчанню та соціально-професійній адаптації.
  • Участь у розробці місцевих та загальнодержавних законодавчих та нормативно-правових документів, що стосуються прав та інтересів багатодітних сімей
  • Внесення пропозицій до органів влади і управління щодо покращення рівня соціального та правового захисту багатодітних сімей.
  • Сприяння правовій освіті членів багатодітних сімей та поширення інформації про зміни в нормативно-правовому регулюванні статусу багатодітних сімей
  • Представництво та захист законних прав та інтересів членів Спілки у державних органах та установах, органах місцевого самоврядування, інших організаціях.
У 2008 році ЛОГО «Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» спільно з управлінням соціального захисту Львівської міської ради організувала і провела акцію «Пізнай світ» (туристичні поїздки).

Реалізовано соціально-культурний проект «Соціологічне опитування «Багатодітність: віднайдення втраченого вектора розвитку родинного життя».
Читати 8318 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook