“Фонд Брайля”, Львівський територіальний Фонд соціального захисту і реабілітації сліпих

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Адреса: 79008, м. Львів, вул. Яна Жижки 4/5
Тел: +38 032 2726734    
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Голова Фонду Брайля: Тимус Іван Петрович

Львівський територіальний Фонд соціального захисту і реабілітації сліпих – “Фонд Брайля” – громадська, неприбуткова, неурядова, благочинна  організація, мета якої: здійснення заходів по соціальному захисту, соціально-трудовій і медичній реабілітації інвалідів по зору та залучення їх до суспільно-корисної діяльності. Він був заснований у 1992 році і з того часу активно проводить свою діяльність в межах м. Львова та Львівської області.

На обліку в Фонді “Брайля” перебувають неповносправні по зору, які потребують всебічної допомоги. Багато інвалідів похилого віку, важко хворих, прикутих до ліжка, одиноких, а також дітей – інвалідів та студентів.

Свою діяльність Фонд здійснює фінансуючи роботи, заходи та програми, що спрямовані на соціальних захист і реабілітацію  сліпих. Фонд реалізує потреби сліпих і захищає їхні права та інтереси, залучає сліпих до трудової діяльності, сприяє підвищенню загальноосвітніх та технічних знань. Фонд “Брайля” здійснює покращення культурно-побутового обслуговування, розподіл та використання коштів, що надходять з різних джерел.

Бюджет Фонду формується за рахунок пожертвувань підприємств, організацій, установ та приватних осіб з України та з-за кордону.

Щороку Фонд “Брайля” організовує наступні проекти:
  • надає фінансування для закупівлі звукової літератури у спеціалізовану бібліотеку незрячих;
  • надає частково фінансову підтримку для передплати спеціалізованої літератури у спеціалізовану школу незрячих № 100;
  • проводить навчальні тренінги з вивчення та читання шрифтом Брайля, а також конкурси на кращого читача шрифтом Брайля;
  • надає фінансову допомогу потребуючим інвалідам по зору для їх медичної реабілітації;
  • на найбільші свята (Великдень, День незалежності, День Святого Миколая, Різдво та інші) розподіляє харчові пакети серед потребуючих інвалідів, а також на такі свята як день матері чи день інваліда проводить культурно-реабілітаційні заходи (екскурсії, виїзди на природу та інше).
У 2000-2001 р, Фонд “Брайля” був учасником проекту на підтримку НУО України. Проект фінансувався Міністерством закордонних справ Сполученого Королівства (DFID). У 2006 році за підтримки Львівської обласної державної адміністрації було озвучено понад 35 позицій літератури. В рамках діяльності “Фонду Брайля” у 2008 році реалізується проект “Вища школа”, метою якого є забезпечення незрячих студентів Львівщини звукозаписуючою і звуковідтворюючою технікою, приладдям для письма шрифтом Брайля та підвищення їх рівня освіченості та конкурентності.
Читати 4026 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook