“Народна допомога - Львів”, Львівська міська громадська організація

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Адреса:    79013 м.Львів, вул.,
тел/факс: (032) 243-51-05
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
website: www.nardop.org.ua

Виконавчий директор міської громадської організації «Народна допомога – Львів»: Юрій Лопатинський

Історія створення:
Львівська міська громадська організація «Народна допомога – Львів», створена у 2006 році за ініціативи чернівецького об’єднання громадян «Народна допомога» та групи однодумців.

Мета організації:
об’єднання зусиль її членів для надання матеріальної та духовної допомоги соціально-незахищеним групам суспільства у м. Львові.

Основне завдання:
постійна готовність для надання соціальної підтримки соціально-виключеним особам (бездомні, особи з особливими потребами та особи похилого віку) задля уможливлення їхнього гідного життя і формування відкритого громадянського суспільства.

Напрямки діяльності:

1. Робота з бездомними та безпритульними громадянами.
Передбачає здійснення вуличної соціальної роботи у м. Львові, яка дозволяє надати базові соціальні послуги поза межами закладів для бездомних громадян, а саме: надання інформаційних послуг, порад та консультацій щодо можливостей вирішення кризової ситуації перебування на вулиці, роздача друкованих матеріалів про служби та послуги для бездомних, які наявні у місті. При проведенні вуличної соціальної роботи, а зокрема соціального патрулювання, здійснюється дослідження ситуації бездомності м. Львова із визначенням кількості бездомних громадян, їх потреб та місць переважного скупчення. Крім цього здійснюється спілкування та інформування представників громади, які найчастіше контактують із бездомними громадянами, а це: працівники міліції, пунктів приймання вторинної сировини та ЖЕКів.

2. Робота з  людьми з інвалідністю.
Передбачає здійснення соціальних перевезень, на пільгових умовах,  осіб з обмеженими фізичними можливостями, що забезпечуються транспортною службою «Соціальне таксі». Це дозволяє їм надати безперешкодну можливість доступу до інфраструктури міста Львова, сприяти отриманню повного спектру соціальних, медичних і побутових послуг та участі в громадському і культурному житті країни, що передбачає інтеграцію таких людей у суспільство.
На базі диспетчерського відділу Служби діє так званий консультаційний пункт, перетворюючи його у «довідкову службу з питань неповносправності» і, в свою чергу, активуючи та відроджуючи всі види послуг, якими, відповідно до Законодавства, мали б забезпечуватись особи з інвалідністю.

Партнери організації:

  • в межах України: ОГ «Народна допомога» у Чернівцях та Києві, ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», Кафедра соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка», Управління соціального захисту Львівської міської ради, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян, ЛОВУФРІ - Львівське обласне відділення українського фонду реабілітації осіб з інвалідністю, ВАТ «Концерн Галнафтогаз», Фонд Open Ukraine.
  • за кордоном: Adoption Lviv - група громадських організацій м. Утрехт, Нідерланди, Volkshilfe Austria.
Читати 3393 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook